VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

13.řijna zařazujeme do vysílání tyto NOVINKY

13.října 2020 jsme zařadili do vysílání :

Jax Jones feat. Au/Ra vydává singl i miss u

Mezinárodně uznávaný DJ, producent a multiinstrumentalista Jax Jones se vrací a přichází se svým novým singlem i miss u, na němž featuje německá zpěvačka Au/Ra. Veleúspěšné debutového album Jonese s názvem Snacks bylo vyhlášeno nejprodávanějším tanečním albem loňského roku a Jax byl díky němu nominován na Ivor, BRIT a GRAMMY. S 5 miliardami streamů, 2 miliardami zhlédnutí videa a 40 miliony prodaných nahrávek, i miss u znamená další fázi Jaxova vzestupu a pokračování v tvorbě žánrově vzdorující taneční hudby.

i miss u je emotivní taneční skladba, která ve srovnání s jeho nesmírně populárními tanečními popovými skladbami obsahuje chladnější beaty. Píseň je podepřena vokálem německé zpěvačky Au/Ra, nejznámější pro svůj přelomový hit z roku 2018 Panic Room.

Tato spolupráce přikyvuje začátkům umělce – tvrdším bassline a klubovým tónem a autentickým jádrem. Jax Jones byl průkopníkem posunu v taneční hudbě, který mu umožnil ovládnout hlavní žebříčky playlistů, a také schopnost překročit tradiční sféry hudebních žánrů. i miss u je důkazem jeho mnohostrannosti a schopnosti dělat hudbu, která dokáže rezonovat s undergroundem a zároveň je navržena pro komerční rádiové vlny jak ve Velké Británii, tak po celém světě.

BEBE REXHA: Baby, I’m Jealous [feat. Doja Cat]

YUNGBLUD vydává novinku – cotton candy

Britský zpěvák a multiinstrumentalista YUNGBLUD právě sdílí svou zbrusu novou píseň cotton candy ze svého nadcházejícího alba Weird!, které vyjde už 13. listopadu. Fanoušci si už nyní mohou album předobjednat a poslouchat kromě cotton candy, taky  god save me, but don’t drown me out, také weird!  a strawberry lipstick. S písní YUNGBLUD ohlašuje i jedinečné online turné WEIRD TIME OF LIFE TOUR, které začne 16. listopadu v Londýně. 

„Cotton candy je o sexuálním osvobození,” říká YUNGBLUD. „Pro mě je sex a sexualita o svobodě a myšlence, že se můžete ztratit u jiných lidí všech pohlaví, všech tvarů a velikostí, abyste našli sami sebe a zjistili, kdo doopravdy jste. Sexuální interakce by neměla být zahanbena, měla by být oslavována, protože mít bezpečný sex znamená šířit lásku a svět právě teď potřebuje lásku více než kdy jindy. Tato píseň je pro mě tak důležitá, protože vidím a mluvím se svou fanouškovskou základnou, čelím nejistotě kolem sexuální interakce a chci jim dát vědět, že je v pořádku být tím, kým opravdu jsou a mít právo bezpodmínečně milovat toho, koho chtějí a být milováni na oplátku,“ vysvětluje umělec.

YUNGBLUD zároveň oznamuje podrobnosti pro WEIRD TIME OF LIFE TOUR. Celosvětové digitální turné začne 16. listopadu v Londýně a každé představení bude mít jedinečný lokalizovaný zážitek s celoplošnou produkcí. 

BECKY HILL vydává taneční baladu SPACE

Píseň SPACE je třetím singlem z připravovaného debutového studiového alba mezinárodně uznávané zpěvačky Becky Hill. SPACE následuje již vydané písně Heaven On My Mind a Better off Without You, které se drží na předních příčkách nejprestižnějších music charts. SPACE vychází i s doprovodným vizuálem, který režíroval Carly Cussen a už nyní má na YouTube přes 2 miliony zhlédnutí. Píseň napsala sama zpěvačka a o produkci se postarali Mark Ralph, Dave Whelan a Mike Di Scala.  

„SPACE je velmi osobní píseň, která mi teď připadá milion mil daleko,” říká Becky. „Jsem na tuhle píseň hrdá z mnoha důvodů. Vlastně je to ta nejupřímnější věc, jakou jsem kdy sama k sobě byla, natož k veřejnosti. Tato píseň je pro mě jako umělce jako krok nahoru a krok ven. Je to taneční balada na parketu, která vypráví příběh s vhledem do mého života a toho, kdo jsem jako člověk. SPACE nás připravuje na to, co očekávat od nového alba,” popisuje umělkyně.

Dan Adam