2. charitativní bazar na pomoc zvířátkům vybral 41 tisíc

O víkendu 18. a 19. března jste společně s rádiem Relax pomáhali opuštěným, týraným a hendikepovaným zvířátkům. Přečtěte si vyjádření obchodní ředitelky.

Milí posluchači Radia Relax,

dovolte mi touto cestou již podruhé poděkovat všem dobrým lidem, kteří koupí nějakého kusu oblečení, bot nebo stylového doplňku, podpořili náš již 2. charitativní bazar na pomoc opuštěným, týraným či handicapovaným zvířatům. Poděkování patří všem, kteří pomáhali s realizací bazárku nebo s jeho propagací.

V listopadu loňského roku, kdy jsme tento charitativní bazar pořádali poprvé, byla celková vybraná částka 32.410,- Kč; tuto částku jsme zaokrouhlili na 34.000,- a rozdělili jsme ji mezi tyto spolky: Částka 15.000,- Kč byla vložena na transparentní účet organizace Zvíře v tísni, z.s., dalších 15.000,- Kč putovalo na transparentní účet organizace Azyl XY-Handipet rescue, zbylé peníze jsme darovali opuštěným kočičkám do organizace Srdcem pro kočky, z.s.

t-ucty

I v letošním roce VEŠKERÝ výtěžek z této úspěšné akce poputuje zvířatům. S velkou radostí budeme z letošního bazárku rozdělovat celých 41.000,- Kč, a proto Vám všem ještě jednou velikáááááánský dík.

Budeme rádi, když nás podpoříte i příště….
Kam peníze poputují se v následujících dnech dozvíte z našeho vysílání a FB.

S úctou a poděkováním Vám všem, kteří jste přišli, přispěli a sdíleli 🙂

Děkujeme
Ing. Květa Zábojová
Obchodní ředitelka Radia Relax