ALENKA

Už měla namále, v útulku Na Bouchalce  ji zachránili a dali šanci na lepší život. Najde i ten pravý domov?

Ale

 

Alenka je mladá, přesněji asi 1,5 – 2 roky stará fenka, nejspíš kříženka belgického ovčáka.  Byla odebrána z otřesných podmínek, vyhublá na kost, sotva mohla chodit, chovala se velice nedůvěřivě až zle ke všem kolem..

ade

Teď už má naštěstí to špatné za sebou, je krásná, plná energie a chuti do života. Po tom, co má za sebou, je ale bohužel stále velice nedůvěřivá vůči doteku cizího člověka. Jakmile ji ale párkrát nakrmíte a nebudete na ni tlačit, naopak, dáte jí dostatek času, aby si na vás zvykla, najde si k vám cestu a získáte v ní skvělou vděčnou parťačku, která vás bez váhání ochrání, kdyby vám hrozilo nebezpečí.

Alen

Spokojená bude nejlépe u domku se zahradou, kde nebudou žádná domácí zvířata. Nedoporučujeme ji raději ani do rodiny s dětmi. Ostatní pejsky si vybírá, takže pokud už doma nějakého máte, bylo by třeba nejprve ověřit jejich vzájemné sympatie:-)
V útulku s Alenkou začínají pracovat na základní poslušnosti.
Pokud byste o ní i podmínkách adopce chtěli vědět víc, kontaktujte útulek Na Bouchalce u Buštěhradu nedaleko Kladna. www.psiutulekbouchalka.cz nebo i na Facebooku.