VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

ČÁRLÍ

Další „velký černý pes“ hledá domov!

Už od června 2018 je v jimlínském útulku Čárlí, starší kříženec labradora, který měří v kohoutku 61 cm a váží lehce přes 30 kilo. Po příchodu do útulku byl Čárlí velmi nedůvěřivý ke všem lidem okolo. Postupem času si nejprve získal cestu k mužům, se kterými si velmi dobře rozumí a jsou pro něj silnou autoritou. Nyní si už rád vyjde na procházku i se ženami. Na vodítku chodí velmi dobře, z povelů umí sedni, čekej, k noze. V areálu útulku bylo zkoušeno venčení na volno, i to zvládá bez problémů, na zavolání přijde k noze.

Čárlí je velký mlsoun a pro mlsku by udělal takřka cokoliv. Je zároveň velmi bystrý, předpokládáme, že nebude těžké ho dalším povelům správným vedením doučit.  Ostatních psů si spíše nevšímá, nemá však rád, pokud si na něj „dovolují“. Pokud zvažujete rozšíření vaší stávající smečky, přijeďte našeho Čárlího po domluvě navštívit společně.Mohl by být skvělým hlídačem vašeho domu, potřebuje však lásku a pravidelný kontakt s člověkem.

Pro více informací kontaktujte přímo útulek, www.utulek-jimlin.cz nebo na Facebooku.  Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený.