VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

ČERVNOVÉ NOVINKY RELAXÁDY

NOVINKY RELAXÁDY 9.června

DJské tech-housové duo Junge Junge vydává nový singl Drunk Talk. Německé duo složené z Rochuse Grollea a Michaela Noacka je v poslední době v hledáčku milovníků německé taneční hudby, a to i přes to, že za sebou mají zatím jen EP „Beautiful Girl“. Stihli však už vystoupit na velkých hudebních akcích světového formátu, jakými jsou Pacha Ibiza, Magnetic Festival nebo WET Open Air. Do jejich remixů patří hity od Jamese Arthura nebo Aviciiho. Ve švédském ariplay chartu mají Junge Junge rekordních 40 nejlepších písní, a v Norsku, Švédsku a Německu navíc zlaté a platinové singly.

Naposledy vydali singl Innocence, kterým fantasticky navázali na předchozí veleúspěšné tracky Catch 22, Run Run Run, Beautiful Girl a I Don‘t Love You (I’m Just Lonely), které na Spotify nasbíraly už přes 100 milionů streamů. Nyní vydávají Drunk Talk a říkají, že se v posledních letech jejich zvuk velmi vyvinul. „Rádi jsme si udržovali jednoduchost: topline, beaty, kytary, pár chvění syntezátorů sem a tam – prostě jednoduše – co nejméně zvukových stop,“ říká Michael. Nyní zve duo k poslechu infekční melodie, harmonie a šetrných beatů, jež jsou bezpochyby důkazem toho, proč se Junge Junge podařilo během několika let vystoupat na přední DJské příčky.

ROBIN SCHULZ: In Your Eyes [feat. Alida]

 

Po úspěšných singlech Speechless, All This Love a Rather Be Alone vám nabízíme další skladbu německého producenta a DJe Robina Schulze. Tentokrát v ní dostává prostor norská zpěvačka a skladatelka Alida, která od roku 2019 žije v americkém Los Angeles.

Dagny vydává singl Come Over!

Norská popová ikona Dagny vydává singl Come Over, který pochází z jejího chystaného debutového alba, které vyjde později v letošním roce. „Víc než kdy dřív jsem schopná být v rámci své muziky skutečně osobní. Chci vyprávět příběhy, které pro mě něco znamenají, ale také příběhy, se kterými se lidé mohou ztotožnit,” přibližuje nový materiál Dagny. Režie klipu k singlu Come Over se ujalo duo TUSK (Kerry Furrh a Olivia Mitchell), které v minulosti spolupracovalo například s Camillou Cabello, Halsey, Olly Mursem nebo Nicki Minaj.

 

Dagny v posledních letech stvrdila svou pozici jedné z nejoblíbenějších umělkyň severské popové scény. Mezi její největší úspěchy patří chvála od kritiků Billboardu nebo Guardianu, zařazení do seznamů, jakými je například Billboard’s 10 Pop Stars To Watch a zisk norské Grammy. Vyjma vydání vlastního úspěšného EP Ultraviolet a sólových hitů Hit Your Heart (se Stevem Aokim) nebo Drink About (se SEEB), které si připsaly stovky milionů streamů, se Dagny podílela například na nedávném singlu Katy Perry Never Really Over.

SIA: Together

Nadžánrová zpěvačka Sia vydává nový singl Together. Písnička je první ukázkou z chystané desky, která bude hudebním doprovodem k filmu Music. Základní scénář snímku sepsala sama protagonistka už v roce 2007, dotvořit ho do finální podoby jí nyní pomohl spisovatel a ilustrátor Dallas Clayton, jenž se proslavil sérií dětských příběhů Awesome Book. Hlavní role v chystaném filmu ztvárnili Kate Hudson, Leslie Odom Jr. a Maddie Ziegler. Sia pro film nahrála deset skladeb, všechny se objeví na zmíněném albu. Produkce pilotního singlu Together se ujali Jack Antonoff a Jesse Shatkin. Připomeňme, že Sia patří k nejžádanějším skladatelkám současnosti (Beyoncé, Kanye West, Rihanna, Katy Perry, David Guetta atd.) a jako zpěvačka se prosadila například se skladbami Cheap Thrills nebo Chandelier.

DA