České dráhy vypraví první youtuberský vlak

České dráhy vypraví koncem listopadu speciální vlak pro youtubery. Deset známých českých youtuberů na jednom místě a navíc v jedinečném prostředí. To je projekt státního podniku, který nemá v Čechách ani Evropě obdoby.
Největší železniční dopravce v Čechách vyčlenil youtuberům i jejich fanouškům svůj nejmodernější vlak – railjet. V něm se budou moci účastníci setkat a pobavit se svými oblíbenci. Účast na akci přislíbili youtubeři Vaďák, Stejk, Veronika Spurná, Vidrail, PJAY, DomiNovak, Herdyn, Luboš je celkem fajn, Wedry a Adele Brandi.
Tento vlak vyjede v sobotu 25. listopadu přesně v 10:50 ze stanice Praha – Holešovice. Speciální spoj je určen pro mládež a děti. Proto je posílen dohled při jízdě a rodiče mohou své děti na aklci doprovodit. Jízdenky už jsou v prodeji , vyjdou na 690 korun a v ceně je i drobné občerstvení.
Vlak vyjede z Prahy přes Tábor do Českých Buděkjovic a zpět, cestou vlak nikde nestaví.
Během pětihodinového programu bude mít každý účastník akce možnost setkat se se svým oblíbeným youtuberem osobně, dostat podpis nebo se s ním vyfotit. Kromě toho budou v jednotlivých vagonech soupravy probíhat různé aktivity. Účastníci akce se tak například naučí, jak vznikají beaty a hudební videa, nebo si budou moci založit vlastní vlog. Program doplní i přednášky ze světa počítačových her.youtube