Hejtmanka bude zítra ve Slaném

V pořadí potřetí otevře hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) na jeden den svoji „mobilní kancelář“, tentokrát ve Slaném. Celý den bude tamním obyvatelům pomáhat nejenom řešit problémy, ale i sdílet s nimi jejich zkušenosti, starosti a radosti.
Hejtmanka pravidelně otevírá svou kancelář ve vybraných středočeských městech. Třetí „Hejtmančin úřední den v regionu“ se uskuteční ve středu 2. srpna 2017 od 11 do 16 hodin v Hotelu, na adrese Masarykovo náměstní 14, Slaný.

„V Kolíně a Rakovníku, kde jsem již úřadovala, za mnou přišly desítky lidí. Jejich zájem mne přesvědčil, že moje úřední dny ve středočeských městech mají smysl. Těší mě, když mohu občanům s jejich starostmi či problémy účinně pomoci. Doufám, že tuto možnost přivítají i občané ve Slaném,“ řekla středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová.

Hejtmanka plánuje, že bude i v následujících týdnech postupně úřadovat ve všech částech Středočeského kraje. Pro úřední dny v regionech vybírá klidná místa v centrech měst, kde se dá s lidmi v klidu posedět a popovídat. Většinou jde o kavárny v krajských muzeích, galeriích a v dalších příspěvkových organizacích Středočeského kraje. Hejtmanka touto cestou zve všechny, aby si s ní přišli popovídat, podělit se o své starosti i radosti a prožít příjemný den.
Pozvání platí nejen pro občany Slaného, ale pro všechny obyvatele Středočeského kraje, včetně vedení měst a obcí. „Přijďte se se mnou podělit o své starosti ale i radosti,“ zve závěrem do Slaného na příští úřední den obyvatele kraje hejtmanka.