Hledá se čtyřiadvacetiletý muž z Mělnicka

Podle tiskové zprávy policie byl Lukáš Havlík (24) v sobotu 25. února převezen a hospitalizován v mělnické nemocnici, neboť spolykal větší množství léků. Z nemocnice však následující den v 6:30 hodin utekl neznámo kam. Muž byl již v minulosti hospitalizován v psychiatrické léčebně. Dá se předpokládat, že vzhledem ke svému zdravotnímu stavu, by se mohl pokusit o sebevraždu znovu.

Mělničtí policisté po něm okamžitě začali pátrat. Mobilní telefon u sebe nemá, do místa trvalého pobytu se nevrátil. Prověřovaná místa a dosavadní pátrání je zatím bezúspěšné.

Pohřešovaný je asi 170-180 cm vysoké štíhlé postavy, má hnědočerné středně dlouhé vlasy, hnědé oči., bradku. V době odchodu měl na sobě khaki kalhoty, černou mikinu s kapucí, tmavou bundu.
Policie žádá občany, kteří mají informace o tom, kde se Lukáš Havlík v současné době nachází nebo pohybuje, aby se přihlásili policistům na tel. čísle 974 876 700. Volat můžete také na tísňovou linku 158.
Bližší informace k pohřešovanému naleznete na: http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=14320226170106

Pokud je uvedený odkaz neaktivní, byla již pohřešovaná osoba vypátrána.