VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

Králodvorský čtverec

Králodvorský čtverec o putovní pohár starosty města Králův Dvůr pořádaného na počest vzniku samostatné Československé republiky se koná v neděli 28. října 2018. Silniční běh bude zahájen prezentací v 8:30 u budovy radnice Městského úřadu. Startovné je zdarma a uzávěrka přihlášek je vždy 15 minut před startem příslušné kategorie. Starty všech kategorií pak proběhnou u budovy čp. 238, ulice Popelky Biliánové. Cíl pak bude před bývalou restaurací „U Kouckých“ v Králově Dvoře.

Za umístění na prvním místě získají závodníci ve všech kategoriích pohár, medaili a diplom, za umístění na druhém a třetím místě získají závodníci medaile a diplomy. Nejstarší závodník a závodnice, kteří dokončí závod, získají věcnou cenu. V případě překonání traťového rekordu získá závodník nebo závodnice finanční prémii ve výši 5.000 Kč.

V letošním roce se běží na původním okruhu, který měří 2050 metrů. Okruh je asfaltový a rovinatý, je veden po místních komunikacích v Králově Dvoře v okolí Litavky. Při startu se běží 200 metrů náběh. Dětský okruh je veden okolo místního parku.

Pořadatelem akce je Městský úřad Králova Dvora a na jehož webových stránkách naleznete doplňující informace. Spolupořadatelé jsou Sbor dobrovolných hasičů Králův Dvůr, TJ Lokomotiva Beroun (oddíl lehké atletiky) a TJ Sokol Králův Dvůr (oddíl cyklistiky a ZRTV). Mediálním partnerem akce je Rádio Relax.