MIKY – AKTUALIZOVÁNO!

AKTUALIZACE: PEJSEK NAŠEL NOVÝ DOMOV!:-)

 

Střapatý sympaťák zatím moc štěstí neměl… Snad se to teď „zlomí“!

mik

Miky je asi pětiletý kříženec středního knírače a lousiánského leopardího psa, středně velký, sympatický a stále veselý střapatý pes.

mikmik

Na vycházkách nemá problém s ostatními pejsky. Společné bydlení by mohlo být s fenou, nyní se dělí o kotec s Bellou a Belle to moc psychicky pomáhá. K dětem raději starším (školním), nesmějí ho ale zlobit při jídle.

Miky může bydlet v bytě, je čistotný, ale rád bude i za zateplenou boudu na zahradě. Baráček vám dobře ohlídá. Na kočky a koně štěká, do hluboké vody se bojí;-)

Miky miluje dlouhé procházky přírodou, na vodíku netahá. Je vhodný pro mírně zkušené páníčky věku 45+ . Není to ale žádný pecivál, potřebuje zabavit, aby si zábavu nemusel vymýšlet sám:-)

Neměl v životě štěstí a vystřídal už minimálně 5 páníčků, nikdo z nich se mu nebyl schopen věnovat a naučit ho správnému soužití s člověkem.  Nikdo ho neučil poslušnosti a tak téměř nezažil, jaké to je proběhnout se bez vodítka. V útulku na přivolání a dalších povelech pracují, aby si taky mohl užít trochu svobody. Byl tam odložen kvůli střežení zdrojů (jídla). V útulku se  zatím toto problémové chování nevyskytlo, ale i tak je třeba dál  pracovat na tom, aby neměl důvod si jídlo hlídat.

Miky je čipovaný, kastrovaný, očkovaný, odčervený a ošetřený proti ektoparazitům.

Více o něm i podmínkách adopce najdete na webu útulku Voříškov, kde se Miky nachází – www.voriskov.cz,  na Facebooku nebo přímo ZDE.