VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

MONA

Tahle čilá psí babička by také ráda našla nový domov!

V útulku v Jimlíně u Loun čeká na někoho z vás Mona – nejspíše kříženka německého ovčáka, asi 10 let stará fena, váha při příjmu 29.5 kg, v kohoutku cca 55 cm. Má obroušené zuby, je kastrovaná a také prodělala operaci sleziny.

Mona je správná aktivní babča, která hledá na stará kolena spřízněnou duši, někoho, kdo se jí ujme a prožije s ní krásné chvíle do konce jejího života. Mona se to ale rozhodně nechystá zabalit, má ráda procházky, na kterých si to vyšlapuje rázným rychlejším krokem a naplno si je užívá. Zná povel „sedni“ a umí dávat packy a ještě je prostřídat. Za mlsku by udělala cokoliv, piškoty z úst si bere velmi opatrně a je to velmi citlivá psí dušička.

Mona se ale jeví i jako velmi dobrá hlídačka, jakmile se okolo ní něco šustne, umí si štěknout jako mladice. S ní se určitě nebudete bát venku za setmění. Zdá se, že má náznaky hygienických návyků, pokud by je ještě dopilovala, mohla by bydlet i v bytě.

Ostatní psy a feny spíše vybírá, dovoluje si zpravidla na vetší. Pokud chcete dát domov  babičce Moně a máte doma již pejska či fenku, navštivte ji po domluvě společně v  útulku v Jimlíně.

Více o ní najdete na stránkách útulku www.utulek-jimlin.cz nebo na jejich Facebooku.