BEN (NORMAN) – AKTUALIZOVÁNO!

AKTUALIZACE: PEJSEK NAŠEL NOVÝ DOMOV! 🙂

 

Dalšího fešáka z Kralup Vám představíme v následujícím medailonku:

NOrma

Norman je asi 3 roky starý kříženec německého ovčáka a retrívra, statný pes, se kterým se bát nebudete:-) Užijete si s ním ale i spoustu legrace.

NOrm

Byl odchycen v Kralupech nad Vltavou, na krku měl žlutý látkový obojek, ale bohužel neměl čip ani jiné označení, nikdo jej nehledal, tak je teď volný pro dalšího majitele, kterému bude rád dělat jen radost! Pátráním bylo zjištěno, že se původně jmenoval Ben, proto mu „útulkové“ jméno Norman zase změnili na to, na které byl zvyklý.

Ben žil venku, takže u domku se zahradou by byl asi i dál maximálně spokojený. Je to docela velký pes, váží 28 kg a měří 63 cm. Beník je velice kontaktní pes, nemá problém ani s cizími lidmi. Při ošetření u veterináře je klidný, dobře si zvykl na náhubek a v autě se choval vzorně. Na procházkách mírně tahá, ale při dobrém vedení je i dobře ovladatelný a k ostatním kolemjdoucím psům se nechová nijak agresivně, spíš je zvědavý. Hledáme pro něj domov u domku se zahrádkou a majitele, který mu poskytne dostatek lásky a pravidelné procházky.

Více o něm i podmínkách adopce najdete na webu www.utulek-kralupy.estranky.cz nebo na Facebooku kralupského útulku.