Hledá se pachatelka z Králova Dvora

Berounští policisté řeší případ zneužití platební karty, ke kterému došlo po předchozí ztrátě peněženky. Poškozená žena v Králově Dvoře ztratila svou peněženku, ve které měla platební kartu. Neznámý pachatel tuto peněženku nalezl. Policisté zjistili, že se pro nás zatím neznámá žena, pokusila provést výběr z bankomatu v Králově Dovře. Tento neoprávněný výběr se jí však nepodařil.

Dále bylo zjištěno, že stejná žena, která se pokusila o vybrání finanční částky z bankomatu, platební kartu dále zneužila k nákupu zboží hned ve třech obchodních centrech v Berouně. Tuto použila k bezhotovostní platbě do částky pětiset korun, kdy není požadováno zadání PIN.
Neznámou ženu zaznamenal kamerový systém, policisté tak mají k dispozici její fotografii. Žádají proto kohokoliv, kdo ženu na fotografii pozná, aby se ozval policistům na Obvodní oddělení Beroun, tel. 974 872 700.
V tomto případě se jedná o zatajení věci, krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. V případě odsouzení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.IMG_0084 IMG_0085 IMG_0086