VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

Program

 PONDĚLÍ  
 Ráno na Relaxu  Dopolední Drive  Odpolední Siesta  Fresh Time
06:00 – 09:00
Honza Lukavský
» Muži vs. ženy
» Ranní soutěž
09:00 – 12:00
Dan Adam
» Motomix
» Dopolední soutěž
12:00 – 16:00
Michal Pospíchal
» Relax Extra
» Odpolední soutěž
16:00 – 20:00
Lukáš Fröhlich
» Odpolední soutěž
» Písničky na přání
 ÚTERÝ  
 Ráno na Relaxu  Dopolední Drive  Odpolední Siesta  Fresh Time
06:00 – 09:00
Honza Lukavský
» Muži vs. ženy
» Ranní soutěž
09:00 – 12:00
Dan Adam
» Motomix
» Dopolední soutěž
12:00 – 16:00
Michal Pospíchal
» Relax Extra
» Odpolední soutěž
16:00 – 20:00
Honza Ladra
» Odpolední soutěž
» Hitparáda Relaxáda
» Písničky na přání
 STŘEDA  
 Ráno na Relaxu  Dopolední Drive  Odpolední Siesta  Fresh Time
06:00 – 09:00
Honza Lukavský
» Muži vs. ženy
» Ranní soutěž
09:00 – 12:00
Dan Adam
» Motomix
» Dopolední soutěž
12:00 – 16:00
Michal Pospíchal
» Relax Extra
» Odpolední soutěž
16:00 – 20:00
Lukáš Fröhlich
» Odpolední soutěž
» Písničky na přání
 ČTVRTEK  
 Ráno na Relaxu  Dopolední Drive  Odpolední Siesta  Fresh Time
06:00 – 09:00
Honza Lukavský
» Muži vs. ženy
» Ranní soutěž
09:00 – 12:00
Dan Adam
» Motomix
» Dopolední soutěž
12:00 – 16:00
Michal Pospíchal
» Relax Extra
» Odpolední soutěž
16:00 – 20:00
Honza Ladra
» Odpolední soutěž
» Písničky na přání
 PÁTEK  
 Ráno na Relaxu  Dopolední Drive  Odpolední Siesta  Odpolední Relax    
06:00 – 09:00
Honza Lukavský
» Muži vs. ženy
» Ranní soutěž
09:00 – 12:00
Dan Adam
» Motomix
» Dopolední soutěž
12:00 – 16:00
Michal Pospíchal
» Relax Extra
» Odpolední soutěž
16:00 – 20:00
Lukáš Fröhlich
» Odpolední soutěž
» Písničky na přání
 SOBOTA  
   Víkendové Leháro  Víkendový Koktejl  Víkendová Pohoda
  08:00 – 12:00
Jitka Sládková
» Dopolední soutěž
» Pejskostránka
12:00 – 16:00
Petr Molík
» Písničky na přání
» Odpolední soutěž
16:00 – 19:00
Tereza Peštová
» Víkendový dojezd
» Odpolední soutěž
 NEDĚLE  
   Víkendové Leháro  Víkendový Koktejl  Víkendová Pohoda
  08:00 – 12:00
Jitka Sládková
» Dopolední soutěž
» Pejskostránka
12:00 – 16:00
Petr Molík
» Písničky na přání
» Odpolední soutěž
16:00 – 19:00
Tereza Peštová
» Víkendový dojezd
» Odpolední soutěž