VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

RELAXÁDA 1264 novinky

V Relaxádě 1264 vám Michal Pospíchal představil tyto 3 novinky:

Holandská hvězda Don Diablo vydává ve spolupráci s marocko-britským zpěvákem Zakem Abelem indie-houseový singl Bad. „Bad je drzý singl o „guilty pleasures“, se kterým se určitě všichni dokážeme ztotožnit. Co se týče hudební stránky skladby, pokusil jsem se posunout opět o něco dál své hudební hranice a prozkoumat zase trochu jiný zvuk,“ přibližuje singl Diablo. Autorsky se na skladbě podílel Elderbrook, který v minulosti spolupracoval například s Gorgon City, Clean Bandit nebo CamelPhat a jeden z jeho singlů byl dokonce nominován na Grammy.

Don Diablo je jeden z průkopníků taneční hudby, který drží titul nejhranějšího producenta a přezdívá se mu Otec houseové budoucnosti. V loňském roce držel šestou příčku v prestižním žebříčku Top 100 od DJ Magu, na Spotify si ho měsíčně poslechne přes 8,5 milionu uživatelů a na YouTube jeho zhlédnutí dalece přesáhla jednu miliardu. V minulosti nahrál remixy skladeb od Rihanny, Eda Sheerana, Justina Biebera, Madonny nebo Coldplay a autorsky spolupracoval například s Emeli Sandé, Gucci Manem nebo Jessie J.

Německý producent Topic vydává ve spolupráci se švédským umělcem A7S singl Breaking Me, který momentálně hrají téměř veškerá evropská rádia. Singl rovněž sbírá další miliony streamů a objevuje se ve stále nových playlistech na Spotify.

Topic, který debutoval v roce 2014 singlem Light Up, si za své minulé nahrávky připsal desítky milionů streamů. Mezi jeho největší hity patří především násobně platinová skladba Home, na které spolupracoval s Nicem Santosem. Vyjma Nica má Topic na svém kontě spolupráci například s Jakem Reesem, Ally Brook nebo Vigilandem.

a třetí novinka :

Jeden z nejúspěšnějších interpretů evropské popové scény Nico Santos vydává nový singl Like I Love You, který pochází z chystaného eponymního alba, jež vyjde 24. dubna letošního roku. Na aktuálním singlu Santos spolupracoval s německým producentem Topicem.

Původem berlínský zpěvák a skladatel Nico Santos má na svém kontě přes 400 milionů streamů, bezpočet zlatých a platinových certifikací a několik hitů, mezi které patří především Rooftop, Safe a Unforgettable. První ze zmíněných se dokonce v České republice stal jedním z nejhranějších songů roku 2017 a 2018 a sám Santos je současnosti zase nejhranějším interpretem na německých rádiích, čímž předběhl stálice, jako je například Ed Sheeran nebo P!nk.

RELAXÁDA