VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

RELAXÁDA 1268 – NOVINKY

RELAXÁDA 1268 obsahuje tyto NOVINKY : otevři a vejdi 🙂

Sólo projekt Petera Fidera spolu s Bárou Hakrovou – „Než mi zboříš svět“ . Peter dal vzniknout skupině HOLKI a taky projektu VERONA.

NATHAN DAWE: Flowers [feat. Jaykae]

Talentovaný DJ z anglického městečka Burton oprášil dvacet let starou skladbu Flowers elektronického projektu Sweet Female Attitude. Nová verze, v níž hostuje vycházející hvězda žánru grime Jaykae (v Praze se nedávno představil v roli Stormzyho předskokana), se minulý týden prodrala do britské Top 40 a její popularita rychle roste. Zafunguje novinka s typickým UK vibe i u nás?

JOEL CORRY: Lonely (Radio Edit)

Britský DJ, producent a také fitness trenér Joel Corry se loni prosadil se singlem Sorry, s nímž to dotáhl až na šesté místo anglického žebříčku. S nahrávkou zlomil národní rekord, když za 24 hodin ve službě Shazam nasbíral více než 41 tisíc tagů! Na platinový úspěch Sorry nyní navazuje s ambiciózní novinkou Lonely. Už tři týdny se s ní drží v britské Top 10, o jednu příčku přitom překonal maximum předchozího singlu. Skladbu Lonely zdobí podmanivá basová linka a chytlavý vokální hook, který má na svědomí zpěvačka Harlee. Jeden z největších dancefloorových hitů první části roku 2020!

a

Sam Smith a Demi Lovato vydávají společný singl!

Britský zpěvák a textař Sam Smith vydává singl I’m Ready, na kterém spolupracoval s americkou zpěvačkou Demi Lovato. Oba skrze něj dávají vědět světu, že jsou připraveni, aby je někdo miloval. K singlu byl natočen i olympijskými hrami inspirovaný videoklip, který režíroval Jora Frantzis (Cardi B/Rosalia) a o choreografii se postaral Sean Bankhead (Normani/Missy Elliot).

 

Od globálního úspěchu, který Sam Smith zaznamenal/a s vydáním debutového alba In The Lonely Hour Smith prodal/a přes 25 milionů desek, získal/a řadu působivých ocenění – za všechny jmenujme čtyři Grammy, tři Brit Awards a Golden Globe, za úspěchy na poli hudby byl/a zapsán/a do Guinessovy knihy rekordů a stal/a se jedním z největších zpěváků současnosti. Mezi jejich největší hity patří La La LaNaughty Boyem, I’m Not the Only One nebo Too Good At Goodbyes, které všechny přesáhly miliardu přehrání jen na YouTube. Poslední ze zmíněných byl rovněž Samovým druhým singlem (po Stay With Me), který na Spotify přesáhl miliardu přehrání. Smithovou hudební inspirací je Adele, Amy Winehouse, Whitney Houston nebo Beyoncé.

 

Demi Lovato se zprvu prosadila především jako jedna z hlavních postav seriálu Camp Rock na Disney Channel. Následně však odstartovala i hudební kariéru, která aktuálně čítá šest studiových alb, přičemž všechna debutovala v Top 5 žebříčku Billboard 200. Mezi největší hity desek patří This Is Me, Here We Go Again, Skyscraper, Give Your Heart a Break, Heart Attack nebo Sorry Not Sorry. Lovato celkem prodala přes dva miliony alb a dvacet milionů singlů jen v USA, připsala si přes 6 miliard streamů, hrála ve slavném seriálu Glee a je zapsána do Guinessovy knihy rekordů jako nejmladší porotce talentové soutěže X-Factor. Dále je Demi držitelkou několika MTV Video Music Award, Teen Choice Award, People’s Choice Award, Brit Award a Grammy a v letošním roce ohromila hudební svět živou adaptací skladby Anyone, skrze kterou oznámila svůj návrat scénu. Vyjma hudebního průmyslu se Lovato věnuje boji za práva LGBT komunity, žen a lidí s mentálními poruchami.

 

Sam Smith, Demi Lovato – I’m Ready

RELAXÁDA