VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

RELAXÁDA 1280 novinky

Katyy Perry Don Diablo Ellie Goulding a Zara Larsson … novinky RELAXÁDY

Katy Perry vydává novinku Smile, která je titulním singlem chystaného alba

Katy Perry vydává píseň Smile, která je titulní písní nového alba, které vyjde už 14. srpna. Nakažlivá a život povzbuzující píseň překypuje vděčností a naznačuje, že nezdary jsou někdy vlastně požehnáním v přestrojení. Píseň Katy Perry napsala v jednom ze svých nejtemnějších období a „když ji teď poslouchám, je to skvělá připomínka a uvědomění si, že jsem to zvládla. Jsou to pro mě tři minuty nabíjející naděje,“ říká umělkyně. 

Mimořádná zpěvačka se dnes pyšní dohromady 40 miliardami streamů, čímž je na 34. příčce v celosvětové poslechovosti. Na Spotify má přes 36 milionů streamů a za svou jedenáctiletou kariéru prodala přes 40 milionů alb. Mezi největší hity Katy Perry patří nedávná Daisies, Never Really OverSwish SwishFireworkLast Friday NightDark Horse a mnoho dalších.

Ellie Goulding vydává singl Slow Grenade

Ellie Goulding vynáší poslední píseň z brzy vycházejícího alba. Píseň s názvem Slow Grenade je výsledkem spolupráce Ellie a uznávaného umělce Lauva a je dokonalým spojením expanzivního nadání obou umělců, z čehož vzniká perfektní letní singl.

Na albu Brightest Blue, které vychází už 17. července najdou fanoušci jak nedávno vydané singly jako Power či Worry About Me, tak zbrusu nové písně, které ještě nemohli slyšet. Na desce spolupracovala řada skladatelů a producentů jako Tobias Jesso Jr., Starsmith, ILYA, Jim Eliot, nebo Patrick Wimberly, kteří společně se zpěvačkou dali dohromady desku, jež rozdělili na dvě části – strany. Side A, na níž se producentsky exkluzivně podílela sama Ellie společně s Joem Kearnstem, nese název Brightest Blue. Druhá část, tedy SIDE B, se jmenuje EG.0.

Ellie Goulding v dubnu vystupovala v rámci charitativní kampaně „Global Citizen“ s názvem „One World: Together At Home“, kde získala přes 100 milionů liber pro fond WHO’s COVID-19. Mimo své pěvecké angažmá je Ellie Goulding známá vášnivá ochránkyně životního prostředí a boje za řešení klimatických změn. Tyto dvě vášně propojuje a vystupováním a účastí v různých projektech získává finanční prostředky právě pro aktivity týkající se životního prostředí a jeho ochrany.

Ellie nyní prozrazuje data nadcházející Brightest Blue Tour, které zasáhne Spojené Království a Irsko v dubnu roku 2021. „Jsem tak nadšená, že se můžu vrátit na tour a dělat to, co umím nejlíp. Toto album bylo v posledních pěti letech tak vášnivým projektem a během celého procesu jsem si přesně představovala, jak by živá inscenace mohla vypadat – intimní, svlečená, upřímná, ale neuvěřitelně vizuální a zvláštní. Nemůžu se dočkat!“ říká nadšeně autorka.

Don Diablo & Andy Grammer vydávají osobní a emotivní skladbu Thousand Faces
Superhvězda taneční hudby Don Diablo pokračuje ve svém úspěšném startu letošního roku a vydává společně s Andy Grammerem novinku Thousand Faces. Velice hlubokou a osobní píseň, kterou oba vyjadřují bolest srdce spojenou se ztrátou rodiče. Se singlem vydávají i videoklip, který režíroval i produkoval Don Diablo. Zahrnuje exkluzivní a intimní záběry, které natočil ve třinácti letech na svou první videokameru. „Thousand Faces je skladba nacházející místo mezi moderní taneční hudbou a akustickým géniem a je předurčená dotknout se srdcí milovníků hudby po celém světě,“ říkají o novince umělci.
Thousand Faces rozhodně patří mezi nejosobnější skladby, které kdy Don Diablo napsal a vyprodukoval. „Téměř před sedmy lety jsem ztratil nejdůležitějšího muže svého života, svého otce. Od toho dne se mé vidění života drasticky změnilo, a nedlouho poté jsem začal dosahovat věcí, o kterých jsem snil většinu svého života. Jeho odchod mě poháněl tolika vášněmi a odhodláním. Když se na to dívám zpětně, je to to, co mi dodávalo nevídané množství energie a nutilo mě pracovat tvrději než kdy jindy, abych ze života vytěžil maximum,“ říká Don.
„Během těchto posledních let jsem často přemýšlel, co by si můj táta myslel, kdyby mě teď mohl vidět. Věci se staly mnohem větší, než jsme si oba mohli představit. Někdy, když vystupuji před tisíci fanoušků, se cítím, jako bych ho viděl stát v davu, on kývl hlavou a dával mi souhlas. Vím, že můj příběh není ojedinělý, nakonec všichni procházíme podobnými zkušenostmi, jsou to poučení, která si z těchto zkušeností bereme, ale způsob, jakým s nimi zacházíme, nás odlišuje. Vím, že Andy ztratil svou mámu před deseti lety, což také mělo obrovský dopad na jeho život, takže se kromě svého neuvěřitelného hlasového talentu cítil jako člověk, který vyprávěl můj příběh, a tím ho také učinil jeho příběhem … a na konec je to příběh pro nás všechny. Doufám, že tato píseň dává lidem naději a sílu proměnit něco velmi bolestného v něco velmi pozitivního. Hluboko uvnitř cítím, že se na mě táta dívá a já budu i nadále pracovat tak tvrdě, jak jen dokážu,“ svěřuje se Don.
 Don Diablo je jednou z nejznámějších postav ze světa taneční hudby, a nedávno se zapsal na číslo 6 ve vytouženém seznamu DJ Mag ‚Top 100‘. Novinky z jeho rozsáhlého  katalogu zahrnují „Survive“, společný singl s Emeli Sande a Gucci Mane, srdceryvný singl „Brave“ se zpěvačkou Jessie J, stejně jako špičkové remixy pro Eda Sheerana, Rihannu, Coldplay, Mark Ronson, Miley Cyrus a nedávno Anne-Marie.
ZARA LARSSON – Love Me Land

Svět potřebuje návrat popových ikon a proto je tu Zara Larsson!

Světová superstar se vrací s novým singlem a videoklipem k písničce Love Me Land a díky karanténě teprve až nyní v červenci vstupuje do letošního roku se svým prvním singlem.

 

V písničce, na jejíž tvorbě se podíleli i Justin Tranter a Julia Michaels (spolupráce s Justin Bieber, Selena Gomez, Dua Lipa…), se kombinují elementy švédského diskobolového popu s prvky R&B. A ve videoklipu se zase pro změnu mísí sólové taneční kreace s prvky sci-fi fantasy.

 

Lara Larsson k písničce říká: „Napsala jsem singl se svými přáteli Julií a Justinem, a to po dlouhé době při skládání songů na mé druhé mezinárodní album. Cítila jsem něco jako „heuréku“, když jsem pochopila, co to je, cítit se jako dospělá žena a umělkyně. Písnička je o tom, když se člověk náhodně zamiluje, ale i o vlastnění, které s tím přichází. V písni se tak kombinují dva silné akcenty najednou – ženské zmocnění se a popové šílenství. Když tohle všechno necháme proniknout na světlo, prožíváme ten strašidelný, neznámý svět nezvladatelných emocí. A tak doufám, že to může přinést fanouškům útěchu, pokud něčím podobným také procházejí. Tanec je lékem na vše.“

 

Singl připravuje cestu pro nové album, které slibuje stát se jednou z největších popových událostí letošního roku. Připravte se…

Dan Adam