VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

Rytíři v červeném podráždí Přerováky


Rytíři spolu se svými fanoušky oslaví Vánoce a ve svátečním čase odehrají speciální utkání! Kladno oblékne dresy červené barvy, Rytíř dostane santovskou čepici a ČEZ stadionem budou znít vánoční koledy. V kladenské sestavě nebude chybět ani útočník Tomáš Plekanec! Kladeňáci si užijí sváteční zápas ve středu od 18 hodin proti Přerovu.

Poté, co loni Kladno zvolilo tradiční české Vánoce a na bleděmodrých dresech mělo motiv Betléma, letos budou kladenské trikoty více extravagantní! Výraznou červenou barvu doplní čepice Santy Clause, kterou si posadil na hlavu Rytíř, motiv saní tažených soby i sněhulák na zadní části dresu. Do vánočního se ovšem nezahalí jen samotní hráči. Na stadionu budou znít koledy, připraveny budou přestávkové soutěže a partner utkání NC OAZA Kladno bude soutěžícím nadělovat dárky! „Červená je sice nezvyklá barva, ale jsme moc rádi, že se tyhle akce dějí. Pro nás hráče je to zajímavé zpestření. Na vánoční zápas se moc těšíme, doufáme že přijde co nejvíce diváků a společně si to užijeme,“ komentoval nadcházející vánoční zápas na radiu Relax Daniel Kružík.

Hrané zápasové dresy posléze poputují do aukce, jak už je v podobných případech u Rytířů zvykem. Podruhé v historii se bude dražba odehrávat živě, tentokrát se jen VIP prostory kladenského ČEZ stadionu vymění za casino Rebuy Stars v NC Oaza Kladno. Aukce se uskuteční ve čtvrtek 20. prosince od 18 hodin a celý její výtěžek bude věnován na hřebečské Komunitní centrum Vítej, které poskytuje chráněné bydlení a odlehčovací služby pro dospívající a dospělé osoby s autismem. Dražbě bude předcházet vánoční setkání fanoušků s hráči, autogramiáda a beseda s vedením klubu.