VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

SRPNOVÉ NOVINKY na RELAXU

RELAXÁDA 1283 … NOVINKY

                   Andrelli – Hey There Delilah

Hey There Delilah je nový ohromující singl švédského umělce, DJ a producenta Andrelli z Göteborgu. Andrelli kombinuje jemný nádech housu a elektronického pop stylu ve velkém. Od roku 2016 remixoval největší hvězdy pop music, včetně Lady Gaga, Rihanny a Alessie Cara.

Po získání 200 milionů globálních streamů otevírá novou kapitolu svého příběhu písní Hey There Delilah. Subtilní, ale krásně vyvážená skladba kombinuje kytary a sladké syntezátory, které spadají kolem měkké topline a houpají se v tanečním rytmu. „Nechtěl jsem, aby to znělo příliš tvrdě,“ prozrazuje Andrelli. „Je to takový můj podpis – pop a zároveň chill vibe. Když fanoušci poslouchají mou hudbu, chci, aby cítili štěstí. Chci, aby cítili naději,“ říká umělec.

NATHAN DAWE: Lighter [feat. KSI]

Nathan Dawe je novou hvězdou ostrovní taneční scény – jeho novinka Lighter startuje na čtvrtém místě britského singlového žebříčku. V tomto ohledu je DJ a producent z Burtonu lepší než Taylor Swift, jejíž čerstvý počin Cardigan je „až“ šestý. Lighter je navíc v Anglii nejstahovanější skladbou minulého týdne. Dawe tak rychle navazuje na úspěch předchozí nahrávky Flowers, se kterou se podíval do Top 20. Pokud máte rádi UK house, tohle prostě nesmíte minout.

 

            Surf Mesa & Gus Dapperton  …. vydávají singl Somewhere

 

Surf Mesa je veleúspěšný mladý americký producent, za kterým stojí aktuální megahit ily (i love you baby). Nyní přichází s novým fantastickým singlem Somewhere, kde se o vokály postaral Gus Dapperton, který je hvězdou dalšího hitu posledních měsíců, a to featem na písni Superlonely Benee. Máme tedy dva přelomové umělce z roku 2020 v jedné skladbě.

Vizuál k singlu je nádherným skateboardovým výletem na poušť v Los Angeles. Oficiální videoklip je stále v očekávání. Nyní zve teprve dvacetiletý Surf Mesa k poslechu Somewhere. Jeho publikum už dosahuje bezmála 25 milionů posluchačů na Spotify měsíčně, což z něj dělá 87. nejposlouchanějšího umělce na světě. Jeho singl zrozený na TikToku ily má na kontě přes neuvěřitelných 300 milionů streamů.

Geniální spojení J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny a Tainy vydávají singl UN DIA (ONE DAY)

J Balvin se vydává na novou hudební cestu a přichází s písní Un Día (One Day) na níž se objevily globální superhvězdy Dia Lipa, Bad Bunny a Tainy. Píseň o touze a nostalgii spojuje dva dvojjazyčné světy a je jasnou letní hymnou. Domácí žánr spolu s latinskými chytlavými rytmy zaručuje, že si Un Día (One Day) budete broukat celý den a úplně přitom zapomenete, že zpíváte o zlomení srdce.  S písní vychází i videoklip, který režíroval Stilzz a účinkovala v něm slavná španělská herečka Úrsula Corberó, hlavní hrdinka seriálu Money Heist na Netflix. Videoklip za posledních 8 hodin nasbíral už 3,4 miliony zhlédnutí na YouTube.

Rok 2019 byl pro J Balvina jedním z nejúspěšnějších jeho kariéry. Na své konto si připsal přes 10 miliard streamů jen z YouTube, získal nominaci na Grammy za album OASIS a díky singlu RITMO (Bad Boys For Life), na kterém spolupracoval s Black Eyed Peas, aktuálně stále drží pozici latino songu číslo jedna v Americe.

„J Balvin je na vrcholu. Stačí se podívat na tabulky latino singlů – největší konkurencí J Balvina je on sám. Je neuvěřitelné, kolik hitů dokáže jeden člověk vytvořit. Nabízí se mnoho důvodů, proč je aktuálně nejúspěšnějším a nejžádanějším umělcem.” – Forbes

Dan Adam