VÝDEJ VÝHER: Pondělí - Pátek | 09:00 - 15:00 | Radio Relax, budova Galerie Kladno

uzavírky, uzavírky a pro změnu opět uzavírky :-(

V Kladně je od minulého týdne uzavřena pro veškerý provoz křižovatka ulice Železničářů s Wolkerovou ulicí. Pracuje se tu na inženýrských sítích, konkrétně na obnově vodovodních přivaděčů. Objížďka vede po silnici třetí třídy – ulicí Kožovskou ve Velkém Přítočně, v Kladně pak ulicemi Billundská a Josefa Čapka. Uzavírka potrvá až do 30. listopadu.

V pondělí 21. září se začne s opravami ulice Na Valmetce v areálu bývale Poldovky, oprava ale potrvá pouze do pondělí 29. září.  V době rekonstrukce budou moci do areálu bývalé huti Koněv vjíždět pouze rezidenti, kteří mají sídlo firmy v opravovaném úseku, a to pouze od ulice Libušina (bude jednosměrný provoz).

Od neděle 28. září pak čekají řidiče komplikace i v ulici Vodárenská, kde začínají opravy zdí podél ulice a zároveň rekonstrukce zábradlí a celé lávky. Doprava bude ve směru od Prahy do centra v této ulici vedena jednosměrně opravovaným úsekem s řízena semaforem, v opačném směru od centra do Prahy bude vedena osobní doprava po objízdné trase ulicí Americkou, Unhošťskou a zpět na trasu. Opravy potrvají až do konce roku.

/ Zdroj Kladenský deník /