Za jeden den dvakrát okraden

Policisté obvodního oddělení Kladno nyní pátrají po dvojici muže a ženy, kteří jsou podezřelí z trestného činu krádeže.
Krátce před třetí hodinou sobotního rána na linku 158 oznámil devatenáctiletý mladík z Kladenska odcizení mobilního telefonu na ulici a krádež finanční hotovosti.
V době ranních hodin, kdy mladík procházel ulicí Ostravská v Kladně, vytrhla mu z ruky neznámá žena jeho mobilní telefon v hodnotě 5 000,-Kč a z místa činu utekla směrem k Sítenskému údolí. Po této události k poškozenému přistoupil neznámý muž, který se před tím pohyboval ve společnosti pachatelky. Tento muž nabídl mladíkovi pomoc najít ženu s odcizeným mobilem a doprovod do Sítenského údolí, kam pachatelka utekla. Mladík nabídku přijal a odešli společně do Sítenského údolí, kde neznámý muž využil mladíkovi nepozornosti a z boční kapsy mikiny mu odcizil peněženku s finanční hotovostí a občanský průkaz.
Neznámá dvojice pachatelů způsobila poškozenému škodu v celkové výši 5 550,-Kč.
Kladenští policisté opět upozorňují občany, aby byli obezřetní a dávali si na své věci pozor a vždy si je řádně zabezpečili a nestali se tak obětí krádeže. Policisté dále upozorňují občany, aby nebyli důvěřiví a v žádném případě nikam nechodili s neznámými osobami, a to především v nočních hodinách na odlehlá místa.