Zloděj se vloupal do autobusu

KLADENSKO – Poškozením autobusu a odcizením věcí vznikla škoda necelých padesát tisíc korun.
Policisté obvodního oddělení Kladno Kročehlavy v současné době prošetřují případ vloupání do autobusu v Kladně, který byl oznámen poškozeným šestatřicetiletým mužem z okresu Karlovy Vary na linku 158 ráno po páté hodině v neděli 29. října 2017.

Dosud neznámý pachatel o víkendu ze soboty 28. října 2017 do ranních hodin následujícího dne vnikl za užití násilí do autobusu, který byl zaparkován na parkovišti u jednoho z obchodních domů v ulici Milady Horákové. Pachatel při vloupání značně poškodil přední i zadní dveře autobusu a tímto jednáním způsobil škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 20 000,-Kč. Poté pachatel z autobusu odcizil různé věci, jako například oblečení. Dále byly zcizeny náhradní klíčky a doklady od autobusu včetně různých písemností. Celkem vzniklá škoda včetně poškození byla ve výši 47 690,-Kč.Kladenští policisté pátrají po podezřelém pachateli, který je za tento skutek podezřelý z trestného činu krádeže vloupáním.
Policie touto cestou vyzývá občany, kteří o víkendu zahlédli na parkovišti poblíž obchodního domu v Kladně v ulici Milady Horákové pohyb podezřelé osoby nebo zaznamenali podezřelého pachatele přímo při vloupání, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.